Domů » Ubytovanie

Ubytovanie

5tyri izby s dvojposteľou, každá so samostatnou kúpeľňou.

Tri izby de Luxe s dvojposteľou a pohovkou, ktorá má možnosť využitia ako prístelka pre dvoch, každá izba so samostanou kúpeľňou.

Každá z izieb je vybavená 22´ LCD TV a bezplatným WIFI.

V časti izieb je minibar s nápojmi vo veľmi výhodných cenách

Každá kúpeľňa je vybavená umývadlom, sprchovacím kútom, WC, uterákmi, šampónmi a sušičom vlasov.

Pre ubytovaných je možnosť bezplatne doložiť na izbu detskú postieľku. K dispozícii je priestor pre odkladanie športovej výstroje (lyže, bicykle ...) a balkón s možnosťou fajčenia. 
Penzión je vybavený výťahom a teda prístupný aj pre čiastočne imobilných.

V záhrade je k dispozícii externý apartmán s jednou izbou s dvojposteľou a s druhou izbou vybavenou rozťahovacou pohovkou pre dvoch, s možnosťou doplniť ešte jednu samostatnú posteľ. Kúpeľňa a kuchynka sú súčasťou apartmánu.

Bezplatné parkovanie je priamo pri penzióne na vlastnom parkovisku. Je aj možnosť využitia uzavretej garáže za príplatok 5 Eur za noc. 
Na záhrade sa nachádza bazén, hojdačka, pieskovisko, zatrávnená plocha a kryté posedenie s vonkajšou klasickou pecou a krbom s možnosťou opekania a grilovania.

Stravovanie je možné v samoobslužnej minikuchynke v penzióne (espresso stroj Štrbské presso, rýchlovarná kanvica,mikrovlnka, dvojplatnička, chladnička. K dispozícii je čaj, káva a zopár druhov mrazených a chladených hotových jedál - pizza, cestoviny ...) alebo v blízkych reštauráciách a baroch v historickej časti Spišskej Soboty. Úroveň je od štandardu až po vysokokvalitné zariadenia. Blízku vinotéku už navštívili aj prezidenti krajín. Predajňa potravín je 100 m od penziónu.

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie
TOPlist