Domů » Kniha návštěv

Zápis do knihy návštěv


*
*
19213211
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Ševčíkovci
Milí,Lopušekovci:-)Chceme sa Vám podakovať za prijemný pobyt vo vašej Borievke:)
Apartmán bol skvelý,ako aj vaša ochota ústretovasť,diskrétnosť a profesionálny prístup :)Vírivka bola fantastická,človek až zabudne kde je.No ani sauna nezaostala niečo suprové.
Až nám život prihrá ešte takú priležitosť
určite prideme zasa.Spomienky a monenty z pobytu tie mi zostanú v pamäti navždy,
lebo na romantické miesto vždy prídete iba s tým koho moc milujete.
Odniesli sme si užasný ,skvelý pocit.Ďakujeme velmi pekne za všetko pani Ľudmilka:)
Kiebelovci
Milá pani Ľudmilka, Váš penzión vrele odporúčame, nadštandardné vybavenie dokonca si dovolím tvrdiť že službami aj čistotou na úrovni hotela =) Boli sme naozaj veľmi milo prekvapení precíznosťou aj v najmenších detailoch.Ďakujeme za všetko. Určite sa ešte vrátime už komplet rodinka =) PS: medík je vynikajúci =)
Tomáš a Dominika
Ďakujeme, že sme mohli byť hosťami v tomto krásnom penzióne. Určite sa k Vám vrátime, len čo navštívime Poprad :) Starostlivosť 100%, izby a celkovo všetko krajšie ako nejaký luxusný hotel. Krásne okolie, do centra blízko, do Aqua City tak isto. Príjemná pani majiteľka :) Týmto pozdravujeme a určite sa ozveme :) vrelo odporúčame, najlepšie ubytko v Poprade a okolí. Vhodné pre páry, priateľov a rodiny :) T+D z Ružomberka
Janka a spol
Ďakujeme za príjemné strávené chvíle vo vašom peknom penzióne.(od 19.okt.-22.okt.)Skvelé ubytovanie, príjemná majiteľka, v budúcnosti tento penzión opäť s radosťou navštívime.
Łukasz Szczepański
Spędziliśmy tutaj bardzo miły czas od 17 do 22 .10. Bardzo dobre warunki i miła obsługa. Przepiękne zabytki w Spiskiej Sobocie z kościołem Sw. Jerzego na czele.
Pensjonat przyjazny dla rodzin z dziećmi.
adriana
Tento penzión naozaj odporúčam..boli sme tam so švagrinou ubytované pred týždňom..boli sme maximálne spokojné so všetkým..pekne zariadený,čistý, na pamati boli aj najmenšie detaily..a majiteľka?..veľmi príjemná a ústretová pani, ktorá sa snaží hosťom v ich želaniach,aj neštandardných niekedy vyhovieť.takže budúci rok keď do Tatier,jedine s ubytovaním v tomto penzióne.Tešíme sa na Vás..ďakujeme Adriana a Renáta z Brezovej:-)
monika
Swietna lokalizacja w sercu Spiskiej Soboty! Przemila gospodyni! Cicho i spokojnie! Godne polecenia!:-)
Agnieszka
Najprzyjemniejsze miejsce, w jakim do tej pory byliśmy - gorąco polecamy wszystkim, którzy cenią sobie spokój, prywatność i jednocześnie bardzo rodzinną atmosferę. Pozdrawiam!
Václav D.
Děkuji za krásné dny, které jsme společně s dědy u Vás strávili. Velmi milé přijetí. pěkné prostředí a vše, na co jsme si jen mohli vzpomenout, zanechalo pocit, že jsme u Vás byli jako doma.

S pozdravem Václav D.
Richard Bednár
Dobrý večer,chcem sa opýtať či by ste mali volnú dvopostjelovú izbu od 09.08.2012-12.08.2012(odchod).Váš krásny penzión poznám občas som tam prespával,keď som bol na pracovných cestách.:-)Zatial pekne ďakujem.

S pozdravom Richard.
Ján Banska Bystrica
Penzion Borievky môžem každému vrelo odporúčať. Som maximálne spokojný s čistotou, službami. Je vhodný pre rodiny . Už teraz sa teším na ďalšiu návštevu. Ostatní si môžu zobrať príklad .
:-):-):-)
Alex
Penzionik rodinneho typu lepsi nez 4*hotel. Majitelia ustretovi,ochotni.V tichom prostredi blizko aquaparku. Vrelo vsetkym odporucam. A z TN.

:-D
Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie
TOPlist